APRILINE FORTE
  • APRILINE FORTE
  • seria Apriline
  • seria Apriline

Apriline Forte (1x1ml)

[Zaloguj się, aby zobaczyć cenę]

W magazynie

APRILINE FORTE (1x1ml) DO GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK I BRUZD, KOREKCJI OWALU TWARZY

APRILINE FORTE ® to wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu ha dedykowany do wypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd. Doskonale sprawdza się również przy korekcji owalu twarzy oraz odtwarzaniu objętości. Poprawia elastyczność skóry i jej jędrność.

Proces sieciowania kwasu HA z serii Apriline ® odbywa się za pomocą opatentowanej technologii jednofazowej, w neutralnym pH, bez stosowania dodatkowych odczynników lub katalizatorów. Dzięki temu linia wypełniaczy Apriline ® jest wyjątkowo czysta chemicznie i biologicznie, a przez to bardzo bezpieczna dla pacjenta, nie tylko bezpośrednio po podaniu, ale także w długim okresie po zabiegu. Dodatkowo wyjątkowa czystość kwasu ma istotny wpływ na długość utrzymywania się produktów Apriline ® w tkance. Odpowiednia zawartość neutralnych polimerów gwarantuje optymalne własności fizyczno-chemiczne serii Apriline.
Podawanie kwasu z serii Apriline jest nie tylko skutecznie, lecz przede wszystkim bezpieczne dla pacjenta.

Usieciowanie

W 100 procentach jednolite usieciowanie cząsteczek HA nadaje wyjątkową niezawodność produktu. Opatentowana technologia sieciowania pozwala osiągnąć niezwykle trwałe i stabilne efekty wypełnienia, co potwierdzono w wieloletnich badaniach klinicznych. Kwas HA Apriline ® naturalnie i równomiernie rozmieszcza się w skórze, dostosowując się do kształtu zmarszczek, bruzd i ubytków. Własności lepkosprężyste żelu kwasu HA Apriline ® odpowiadają właściwością naturalnego kwasu wielkocząsteczkowego. Apriline ® pozwala więc w naturalny i szybki sposób wypełnić przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenu poprawiając elastyczność skóry.

Produkt gwarantuje natychmiastowy efekt, pozostawia skórę rozświetloną i odmłodzoną.

Apriline to czysty praktyczny, niezawodny i inteligentny produkt najwyżej jakości renomowanej szwajcarskiej firmy Suisselle

CHARAKTERYSTYKA:


OBSZARY ZASTOSOWANIA rodziny Apriline ®:


Pozostałe produkty z rodziny Apriline: Apriline Hydro, Apriline Normal.

Ładuję...