Crystalys
 • Crystalys
 • crystalys

Crystalys CaHA (2x1,25 ml)

[Zaloguj się, aby zobaczyć cenę]

W magazynie

CRYSTALYS CALCIUM HYDROXYAPATITE STERILE GEL - STĘŻENIE55,7 %

NOWA GENERACJA WYPEŁNIACZY !

Crystalys to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Jego działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu – wypełniacza tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Crystalys gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt, który może utrzymać się nawet do 2 lat, w zależności od wstrzykiwanej ilości, właściwości skóry oraz wieku pacjenta.

Crystalys składa się z mikrosfer (drobinek), 25-45 mikronów średnicy, które są zawieszone w żelowym nośniku, który składa się głównie z bufora fosforanowego gliceryny. Żelowa struktura tworzy się przez dodatek niewielkiej ilości karboksymetylocelulozy. Morfologia kulek, okrągłych, jednakowych, nieporowatych i gładkich, umożliwia łatwe wyciskanie i zapewnia minimum ryzyka przemieszczania się cząstek.

Ostrzyknięte obszary są wypełnione i podniesione, w wyniku czego efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu. Mikrosfery hydroksyapatytu wapnia tworzą rusztowanie podtrzymujące wzrost fibroblastów, co z kolei wytwarza złoża nowego kolagenu – naturalnego środka zwiększającego objętość w wybranych obszarach twarzy. Degradacja hydro- ksyapatytu wapnia jest równoczesna z odkładaniem neo-kolagenu w miejscu wstrzyknięcia. Dzięki takiemu działaniu, Crystalys zapewnia trwały, całkowicie naturalny i młodzieńczy wygląd.

Luminera Crystalys dzięki zawartym mikrocząsteczką wapnia następuje naturalny proces tworzenia się kolagenu, gwarantujący poprawę objętości przez długi czas. Dlatego też ostateczny efekt wypełnienia to nowopowstały kolagen w skórze, a nie wypełniacz. Preparat Crystalys wykazuje działanie indentyczne z preparatem Radiesse, ale posiada prawie dwukrotnie większe stężenie hydroksyapatytu wapnia, a  odmładzające efekty zabiegu Crystalys utrzymują się do 2 lat !

ZALETY CRYSTALYS:

 • Na rynku od września 2011 roku – ponad 10.000 strzykawek sprzedanych w ciągu pierwszych 3 lat!

 • Przebadany kliniczne

 • Solidny profil bezpieczeństwa

 • Zawiera bezpieczny składnik aktywny, stosowany od ponad dziesięciu lat w wypełniaczach

 • Wieloletnie doświadczenie kliniczne w wykorzystaniu hydroksyapatytu wapnia w implantologii i chirurgii

 • Certyfikat CE, FDA

 • Całkowicie biokompatybilny i biodegradowalny

 • Wspomaga wytwarzanie naturalnego kolagenu

 • Zapewnia efekt wypełnienia i liftingu

Uwaga: istnieje możliwośc odbycia szkolenia praktycznego ! Warunki oraz terminy ustalane są indywidualnie.
NAJBLIŻSZY TERMIN: Wrocław: 22.04.2017 r. i 14.05.2017 r.

 

Ulotka informacyjna produktu

Badania

Ładuję...