Princess Volume Plus
  • Princess Volume Plus
  • princess lido

Princess Volume PLUS (1x1ml)

[Zaloguj się, aby zobaczyć cenę]

W magazynie

PRINCESS VOLUME PLUS (Z LIDOKAINĄ)

Nowy, ulepszony preparat do odbudowy owalu twarzy o potwierdzonej skuteczności! Dzięki zabiegowi z Princess® Volume Plus można skorygować kształt twarzy, przeprowadzić bezoperacyjny lifting wolumetryczny, wypełnić zmarszczki i bruzdy, czy zredukować blizny i ubytki.

Princess Volume Plus to najmocniej stężony wypełniacz w gamie zawierający 25mg/ml usieciowanego kwasu hialuronowego. Przeznaczony jest do zabiegów głębokich i wolumetrycznych. W składzie zawiera także 0,3% lidokainy

ODBUDOWA I MODELOWANIE OWALU TWARZY

  • Doskonały efekt liftingujący
  • Wysoki komfort dla pacjenta
  • Długotrwałe efekty - nawet 9-12 miesięcy

Zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego (2,5 %) wraz z lidokainą (0,3%).Przeprowadzone przez firmę Croma badania in vitro rozkładu enzymatycznego wykazały, że produkt Princess® VOLUME PLUS jest znacznie bardziej stabilny w porównaniu z produktami konkurencyjnymi.  Odporność na rozkład enzymatyczny może powodować dłużej utrzymujące się efekty u pacjentów (nawet 9-12 miesięcy). Dodatkowo, Princess® VOLUME PLUS wykazuje lepsze właściwości elastyczne w stosunku do innych preparatów wolumetrycznych. Formuła Princess® VOLUME PLUS w połączeniu z nową strzykawką Croma zapewnia płynność podawania preparatu, łatwość kontroli zabiegu, powodując tym samym mniejsze napięcie tkanek i gwarantując pacjentom zarówno komfort, jak i satysfakcję. Dobrze integruje się z otaczającymi tkankami, jednocześnie zapewniając najlepsze wsparcie strukturalne.

Rozpoznanie: Utrata objętości skóry, głębokie zmarszczki, bruzdy, linie marionetki, zapadnięte policzki, skronie, blizny na twarzy.

Działanie i efekty: Zabieg odbudowuje oraz modeluje kontury twarzy. Efekt odmłodzenia jest od razu widoczny. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Twarz wygląda na młodszą i bardziej atrakcyjną.

Substancje aktywne: Formuła produktu to przede wszystkim wysoko stężony kwas hialuronowy, o jednym z jego najsilniejszych stężeń dostępnych na rynku. Zawiera substancję znieczulającą - lidokainę, dzięki czemu pacjent ma zapewniony komfort podczas iniekcji. Princess® VOLUME PLUS wykazuje lepsze właściwości elastyczne w stosunku do innych preparatów wolumetrycznych

Przebieg zabiegu: Po konsultacji, lekarz wprowadza preparat droga iniekcji - kaniulą lub igłą. Cała procedura trwa ok 15-30 minut w zależności od rodzaju obszaru, który zostaje poddany korekcie

Rekonwalescencja: Nie jest potrzebna, od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, mogą wystąpić delikatne obrzęki lub miejscowe zasinienia

Więcej o gamie produktów Princess:

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Ładuję...